Custom kolekce.

Elegance a rozmanitost pro každou osobnost

S 15 typy hrotů, dvěma modely, dvěma systémy plnění, dvěma typy klipů a množstvím rafinovaných povrchových úprav je Custom jedním z nejprodávanějších plnicích per v Japonsku.

Od 185 € včetně DPH
Custom kolekce

Custom kolekce

Custom Enju
Plnicí pero
Custom Urushi
Plnicí pero
Custom Urushi
Kuličkové pero
Custom 845
Plnicí pero
Custom 823
Plnicí pero
Custom 74
Plnicí pero

Plnicí pero

Custom Enju

Tento nový výjimečný psací nástroj obohacuje tradiční kolekci Custom.

Jeho tělo je vyrobeno ze vzácného japonského dřeva pagody, majestátního stromu, který symbolizuje cestu ke zvýšenému vědomí a vnímání, naplněnou moudrostí, mírem a harmonií. Je obdařeno zlatými atributy a dvoubarevným hrotem z 18karátového zlata (N°15) a vyznačuje se vzácnou a nadčasovou elegancí.

Dokáže svést nadšence psaní po celém světě a je prezentován v exkluzivní dárkové krabičce Pilot s černým šněrovacím koženým pouzdrem inspirovaným asijskými vzory, které umožní jeho přenášení a používání za všech okolností.

Plnicí pero

Custom Urushi

Výjimečný předmět z řady pro jemné psaní.

Vyrobeno z ebonitu, potaženo lakem Urushi a osazeno hrotem z 18karátového zlata, velikost č. 30, který poskytuje jedinečný zážitek z psaní. K dispozici ve 3 velikostech: F/M/B

Kuličkové pero

Custom Urushi

Výjimečný předmět z řady pro jemné psaní.

Vyrobeno z ebonitu, potažené lakem Urushi. Pero se středním hrotem (1,0), které díky inkoustu na olejové bázi poskytuje jedinečný zážitek z psaní.

Plnicí pero

Custom 845

Nechte se okouzlit touto menší verzí slavného modelu Custom Urushi!

Stejně jako u modelu Custom Urushi je ebonitové tělo modelu Custom 845 pokryto báječným a výjimečným lakem Urushi, vysoce ceněným materiálem, který je zdokonalován již více než 7000 let!

K dispozici je v červené a černé verzi, přičemž černá povrchová úprava podtrhuje konce jeho vermilionového těla a hlavice. Existuje také v celočerné verzi.

Vrchní část uzávěru je zakončena pozlacenou nášivkou a poté drážkovaným kroužkem, pod který je zasunut její gravírovaný klip PILOT, totožný s klipem Namiki. Spodní konec těla je opatřen drážkovaným kroužkem a jeho dvoubarevná gravírovaná špička podtrhuje jeho elegantní vzhled.

Pero je dodáváno v exkluzivní dřevěné krabičce. K dispozici ve 4 velikostech tuhy F/M/B/EB. Kompatibilita s inkoustem: Kompatibilita: náplně, inkousty Iroshizuku, konvertor 70. Hrot z 18karátového zlata.

Plnicí pero

Custom 823

Novinka v kolekci Custom: Znovuobnovené pero Custom 823, které bylo uvedeno na trh v roce 2000, se pohybuje mezi elegancí a tradicí.

Průhledné tělo z luxusní akrylové pryskyřice, 14karátové zlaté pero a pístový inkoustový systém, který umožňuje používat 24 odstínů našich inkoustů iroshizuku.

V černém nebo jantarovém provedení je k dispozici ve 3 velikostech tuhy, jemné, střední nebo široké, a dodává se v exkluzivní dárkové krabičce PILOT s černým kalamářem zdarma.

Plnicí pero

Custom 74

Custom 74 je plnicí pero podlouhlého tvaru.

Průhledné tónované tělo mu dodává jedinečnost, která se spojuje s nadčasovou klasikou. Hrot ze 14karátového zlata s rhodiovanou vložkou.

Pero Custom 74 lze používat s dodaným konvertorem nebo s inkoustovými kazetami PILOT. K dispozici jsou 3 velikosti hrotu: jemný, střední a široký.

Další produkty

Další produkty