Kuličková pera

Kuličková pera PILOT jsou známá svým vynikajícím řemeslným zpracováním a designem šetrným k vašim rukám..

S svým závazkem k inovaci a kvalitě představil PILOT řadu technologií, jako je stiskací mechanismus, úchopová zóna, dokumentní inkoust, kulička z karbidu wolframu a systém vyměnitelných náplní, díky kterým je každodenní psaní ještě pohodlnější a bez námahy.

Kuličková pera

Super Grip-G se stiskacím mechanismem

v jednoduchosti je síla

Zažijte bezproblémový výkon s kuličkovým perem Super Grip-G od Pilota. Přichází s novou generací inkoustu s nízkou viskozitou, díky kterému pero hladce klouže po papíru pro vše bezkonkurenční pohodlí. Speciálně navržená integrovaná úchopová zóna snižuje únavu a zvyšuje potěšení z psaní. Toto pero s vyměnitelnou náplní je k dispozici se dvěma šířkami stopy (tenká F a střední M).

perfektní pro všechny vaše požadavky při psaní

Super Grip G je robustní kuličkové pero se stiskacím mechnaismem. Jeho tělo a hrot jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají pádům a nárazům, a nabízí tak mimořádně dlouhou životnost. Toto odolné kuličkové pero přichází v elegantním designu za velmi přijatelnou cenu. K dispozici ve 2 šířkách stopy a několika barvách. Vyměnitelná náplň je samozřejmostí.

more writing comfort.

Toto pohodlné kuličkové pero má ergonomický, neklouzavý gumový úchop speciálně navržený tak, aby vám poskytl dokonalou možnost držení a snížil únavu ruky při dlouhém psaní. Praktické stiskací kuličkové pero s klipem. Už žádné ztracené víčko. A snadno jej tak připevníte na všechny vaše dokumenty nebo sešity.

kuličková pera

kuličková pera

B2P Ecoball
se stiskacím mechanismem
Acroball
se stiskacím mechanismem
Acro 1000
prémiové kuličkové pero
Super grip
se stiskacím mechanismem
Super Grip-G
s víčkem
Super Grip G
se stiskacím mechanismem
Super Grip G-4
čtyřbarevné kuličkové pero
MR Animal Collection
elegantní kuličkové pero
Rexgrip
se stiskacím mechanismem
Feed GP4
čtyřbarevné kuličkové pero

se stiskacím mechanismem

B2P Ecoball

V Pilotu jsme přesvědčeni, že všichni máme moc: moc napsat zodpovědnější a optimističtější kapitolu o budoucnosti naší planety. Ochrana životního prostředí je naším vodítkem po dlouhou dobu a všechny naše kroky nás vedou k tomu, abychom vytvářeli šetrnější produkty.

DO BETTER WITH LESS (Psát šetrněji) představuje naše odhodlání omezit náš ekologický dopad při současném zvyšování našich standardů pro výrobu, kvalitu a inovace. V roce 2006 jsme již byli pionýry v recyklaci plastových lahví na vodu, abychom z nich vytvořili pera Pilot B2P. V roce 2021 jsme šli v logice „Od láhve k peru“ ještě dál a jako první na světě naše řada B2P obsahuje také plastový odpad získávaný z pláží.

Abychom tento odpad získali, spolupracujeme se společností Terracycle, světovým lídrem v recyklaci. Produktovou řadu B2P jsme rozšířili o kuličkové B2P EcoBall. Je vyrobeno z 86 % * z recyklovaných plastových lahví, z nichž 2,5 % ** tvoří recyklované oceánské plasty.

Toto stiskací kuličkové pero s vyměnitelnou náplní nabízí opravdové pohodlí při psaní díky inkoustu s olejovou složkou, která umožňuje hladký skluz pera po papíře. Pero je k dispozici v tradiční černé, modré, červené a zelené barvě.

Psát perem vyrobeným s ohledem na životní prostředí je efektivní, zábavný a vysoce inovativní způsob účasti v boji proti znečištění moří, oceánů a vodních toků. Společně můžeme něco změnit a pomoci chránit zdroje naší planety. Výrobou kuličkového pera Begreen B2P EcoBall s recyklovaným plastem snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez recyklovaného plastu.

Tím to ale nekončí. Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění sníží celkový dopad pera na životní prostředí o 85 % ve srovnání s nákupem dalších 4 nových per vyrobených bez recyklovaných materiálů. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

* recyklovaný materiál především z plastových lahví (s výjimkou vyměnitelných částí)

** pevný plastový materiál získaný z oceánů, pláží, řek, jezer, břehů řek a vodních cest

se stiskacím mechanismem

Acroball

Acroball: ještě nikdy neklouzalo kuličkové pero po papíře tak hladce. Acroball Begreen disponuje stiskacím mechanismem a vyměnitelnou náplní. Aby se při psaní dobře držel a “padl ti do ruky”, je úchopová zóna ergonomicky tvarovaná a příjemně měkká. Hrot je osazen kuličkou z karbidu wolframu, nedeformuje se tak a neopotřebovává.

Acroball je vyroben ze 79 %* z recyklovaných materiálů.

Společně můžeme něco změnit a pomoci zachránit zdroje naší planety. Výrobou kuličkového pera  Acroball Begreen z recyklovaného plastu  snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyrobeným bez recyklovaného plastu. Tím to ale nekončí. Pokud v peru vyměníte alespoň 3x náplň, vyrovnáte i emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Acroball Begreen a jeho trojnásobné naplnění snižuje celkový dopad pera na životní prostředí o 85 % ve srovnání s nákupem dalších 4 nových per. I malé gesto tak může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

* recyklovaný materiál především z plastových lahví (s výjimkou vyměnitelných částí)

prémiové kuličkové pero

Acro 1000

Jedinečná kombinace stylu a výkonu s novým prémiovým kuličkovým perem Acro 1000.

Objevte jedinečný požitek ze psaní díky jeho slavnému a rychleschnoucímu inkoustu Acroball na olejové bázi. Hrot je osazen kuličkou z karbidu wolframu, nedeformuje se tak a neopotřebovává. Stiskací mechanismus a vyměnitelné náplně BRFV10 Acroball slibují dlouhou životnost pera.

Skvěle vyvážené tělo v sobě kombinuje mosaznou a plastovou část s metalickým matným povrchem v 6 trendy barevných variantách. Pero je navíc ozdobeno kovovým kroužkem. Ideální parťák do kanceláře, do diáře nebo jako dárek. I proto ho nabízíme v kovové dárkové krabičce.

se stiskacím mechanismem

Super grip

Kuličkové pero Super Grip je osazeno stiskacím mechanismem a nabízí možnost výměny náplně. Pohodlí při psaní zajišťuje ergonomicky tvarovaná, měkká úchopová zóna a inovativní inkoust na olejové bázi, díky němuž pero rychle a hladce klouže po papíře. Hrot je osazen kuličkou z karbidu wolframu, nedeformuje se tak a neopotřebovává. Díky průhlednému tělu pera zkontroluješ hladinu náplně jedním pohledem.

s víčkem

Super Grip-G

Díky olejovému inkoustu nové generace, který poskytuje nebývalé potěšení z psaní, a pohodlnému integrovanému úchopu má Super Grip G opravdu vše, co potřebuješ. Nabízí šířku stopy F (tenkou)a  4 základní barvy inkoustu (modrou, černou, červenou a zelenou). Vyměnitelná náplň je samozřejmostí. A to všechno za velmi dostupnou cenu.

 

se stiskacím mechanismem

Super Grip G

Vyniká kvalitou i skvělou cenou
Leonardo Da Vinci jednou napsal: „Jednoduchost je vrcholem sofistikovanosti. A kuličkové pero Super Grip G dokazuje, že měl pravdu.
Díky olejovému inkoustu nové generace, který poskytuje nebývalé potěšení z psaní, a pohodlnému integrovanému úchopu má Super Grip G opravdu vše, co potřebuješ. Nabízí 2 šířky stopy (tenkou F a střední M), 4 základní barvy inkoustu (modrou, černou, červenou a zelenou) pro obě šířky stopy a 4 další barvy (fialovou, růžovou, světle modoru a smaragdovou zelenou) ve variantě M.
A to vše za velmi dostupnou cenu.

 

čtyřbarevné kuličkové pero

Super Grip G-4

Toto multifunkční pero disponuje nejnovějším vývojem v technologii inkoustu pro kuličková pera pro super hladké psaní. Super Grip G-4 je velmi praktický a spolehlivý nástroj pro ty, kteří milují psát různými barvami, požadují absolutní jednoduchost a vysoký výkon.
Rychleschnoucí inkoust nové generace poskytuje nebývalé potěšení z psaní. Pero má velmi pohodlný a ergonomický úchop.
I s těmito všemi + zůstává řada Super Grip G praktická, s aerodynamickým designem a za velmi dostupnou cenu.

 

elegantní kuličkové pero

MR Animal Collection

Prostě šperk v ruce. Hladká a zaoblená silueta pera spojená s inspirativní divokou přírodou v kolekci Pilot MR.  Jemnost těchto linií je zdůrazněna diskrétním nádechem divokosti: Střed pera nese zvířecí motivy – bílý tygr, leopard, krajta, krokodíl a ještěrka. Každý z pěti motivů je k dipozici 3 technologických provedeních. Jako plnicí pero nebo kuličkové pero s inkoustem nové generace.

 

se stiskacím mechanismem

Rexgrip

Moderní řešení v dnešním světě
Elegantní a stylové kuličkové pero, které je šetrné k životnímu prostředí: REXGRIP z řady Begreen. Je vyroběno z 80 %* recyklovaného plastu. Disponuje je rovněž vyměnitelnými náplněmi. Proto se s ním ani nebudeš ani chtít rozloučit.
Být šetrný k životnímu prostředí není na úkor kvality, REXGRIP se vyznačuje pohodlnou úchopovou zónou a stiskacím mechanismem, který chrání hrot před poškozením. Inovativní inkoust na olejové bázi je voděodolný a poskytuje hladké a příjemné psaní. Hrot o průměru 0,7 mm nabízí šířku stopy 0,22 mm.

Společně můžeme něco změnit a pomoci chránit zdroje naší planety. Výrobou kuličkového pera REXGRIP Begreen z recyklovaného plastu Pilot snižuje uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyrobeným bez recyklovaného plastu.

Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Rexgrip a trojnásobná výměna náplně sníží celkový dopad pera na životní prostředí o 89% ve srovnání s nákupem dalších 4 nových per vyrobených bez recyklovaných materiálů. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

* recyklovaný materiál především z plastových lahví (s výjimkou vyměnitelných částí)

 

čtyřbarevné kuličkové pero

Feed GP4

Praktický a chytrý pomocník, navíc šetrný k životnímu prostředí.

Pilot Feed GP4 s inovativním designem nabízí čtyři barvy (černou, modrou, červenou, zelenou) v jediném peru! Ergonomická pogumovaná úchopová zóna poskytuje vynikající komfort při psaní. Pero je součástí řady Begreen, na jeho výrobu bylo použito min. 81 %* recyklovaného plastu.

Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety. Výrobou Feed GP4 kuličkového pera z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu.

Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o 80 % ve srovnání s nákupem dalších 4 nových per vyrobených bez recyklovaných materiálů. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

*kromě vyměnitelných částí

 

Inspirace

Inspirace