Pilot

S Pilotem nejde jen o psaní...

S PILOTem může každý psát svůj svět…

Ať jste kdokoli, student, umělec, pracovník, matka, přítel… Zajímá nás barva vašich nápadů, vaše vášně a to, kdo jste.

Protože víme, že psaním, kreslením, podtrháváním, čmáráním… si píšete svůj svět.

Jsme hrdí na to, co děláte s našimi pery…

PIŠTE SI SVŮJ SVĚT.
PILOT.

Naše poslání

Naše poslání

Pilot podporuje psaní, které lidem umožňuje vyjádřit svou jedinečnost.

"jsme hrdí na to, co děláte s našimi pery".

Pilot nabízí všem špičková pera & inovativní udržitelná řešení, aby mohli co nejlépe využít svůj rukopis a dosáhnout toho, na čem jim záleží nejvíce.

Náš slib

Náš slib

Napište svůj svět

náš podpis je symbolem posílení a sebevyjádření.

Write your world vyzývá lidi, aby do všeho, co dělají, vkládali více sebe, a to psaním, tvořením, zkoumáním, mazáním, měněním věcí. Aniž byste museli být odborníky nebo umělci.

„psaní“

je doslovný akt ručního psaní, což znamená psaní, kreslení, designování, gumování…, stejně jako abstraktní význam tvoření a začátku něčeho nového.

 

„váš svět“

…na kterém můžete působit. Je to kombinace vašeho vnitřního světa (vašeho těla, myšlenek, pocitů…) a vnějšího světa (prostředí, vztahů, společnosti, hodnot…), stejně jako kombinace hmotných a nehmotných statků.

s PILOTEM
existuje tak mnoho způsobů
jak
psát svůj svět

spojením se sebou samým.
Psaní rukou zapojuje mozek a pomáhá nám zapamatovat si a strukturovat naše myšlenky. Psaní rukou také usnadňuje vyjádření našich pocitů. Psaní perem PILOT nás také spojuje s naším vnitřním já.
spojením s ostatními.
Protože poslat e-mail někomu, na kom vám záleží, rozhodně není totéž jako věnovat čas ručnímu psaní dopisu. Ruční psaní s PILOTem je způsob, jak ukázat péči a jedinečnost, kterou lidé vkládají do svých vztahů.
tím, že budete tvořit svým vlastním způsobem.
Ať už si je chcete přizpůsobit, vybarvit, nakreslit nebo napsat… pera PILOT pomáhají vytvořit vzrušující a překvapivý svět, kde fantazie nezná hranic.
rozvojem nových nápadů.
Psaní pery PILOT podporuje kolektivní momenty, podporuje spolupráci, spontánnost a náhodnost. Umožňují lidem tvořit a otevírat se neočekávaným věcem.
tím, že se zlepšíte.
S PILOTem mají žáci a studenti k dispozici ty nejlepší nástroje, které jim pomohou zlepšit čtení, jazykové dovednosti a sebedůvěru při učení.
péčí o planetu.
Jako stále udržitelnější vyjadřovací prostředek jsou pera PILOT také nejlepším způsobem, jak vyjádřit lásku k přírodě a planetě.

Ať už jste ve škole, v kanceláři nebo doma:

vždy bude ve vašem životě pero Pilot,
abyste mohli psát svůj svět.

#Write Your World

Objevte více o značce Pilot