Pera s technologií tekutého inkoustu.

Psací potřeby PILOT jsou známé svou vysokou kvalitou výroby a snadným používáním.

Díky kombinaci mimořádně vysoké úrovně inovací a silného průmyslového nasazení představil PILOT postupně technologie, které zcela změnily tvář trhu s psacími potřebami.

Hi-Tecpoint

Hi-Tecpoint pro mimořádně přesné linie a skvělý komfort psaní.

Roller V5/V7 je dokonalým příkladem této kombinace produktů.

Za dvě desetiletí se pero s tekutým inkoustem V5 Hi-Tecpoint stalo jedním z nejznámějších per na trhu a dodnes je referencí na trhu.

Jedinečný hrot Hi-Tecpoint poskytuje přesnou stopu čistě tekutého inkoustu a zajišťuje jasnou a hustou barvu, zatímco systém regulace inkoustu udržuje konstantní průtok až do poslední kapky.

Díky průhlednému okénku umístěnému na těle pera Pilot můžete kdykoli zkontrolovat hladinu inkoustu, takže vás nikdy nepřekvapí, že by došel.

měřítko komfortního psaní.

kulička z karbidu wolframu

Tato slitina je jedním z tajemství kvality výrobků PILOT. Účinně odolává deformacím způsobeným nárazy nebo pádem. Kulička si zachovává svůj kulatý tvar a linka zůstává přesná, pravidelná a bez skvrn či úniku inkoustu.

Kulička se otáčí rychlostí 4 až 5000 otáček za minutu. Tato rotace vytváří tepelný efekt, díky němuž je inkoust ještě tekutější. Kulička je zasazena do pouzdra z nerezové oceli.

Hi-Tecpoint hrot

Mikrokulička zasazená do 3 nebo 4 důlků na konci Hi-Tecpoint, která byla uvedena na trh v roce 1984, byla společností Pilot exkluzivně patentována.

Na rozdíl od neusazených kuliček umožňuje tato technologie volnější tok inkoustu a lepší rotaci kuličky, což ve výsledku ještě více podpoří plynulý tok inkoustu. Výsledkem jsou přesné linky a výjimečný komfort při psaní.

regulátor inkoustu

Rollerová pera Pilot Hi-Tecpoint V5 V7 jsou vybavena revolučním systémem regulátoru tekutého inkoustu, který zajišťuje dokonale kontrolovaný a okamžitý tok inkoustu s jasnými a stálými barvami.

Díky dočasnému uložení přebytečného inkoustu v membránách různé tloušťky umožňuje regulátor inkoustu řídit přívod inkoustu k hrotu a regulovat tak rovnoměrně průtok inkoustu po celou dobu životnosti pera.

systém ATT

Nejmodernější technologie tohoto uzávěru spočívá v důmyslné pružině, která objímá hrot a zajišťuje jeho naprostou vzduchotěsnost.

Tento systém zaručuje, že je pero připraveno k použití, a zamezuje problémům s vytékáním inkoustu.

pera s tekutým inkoustem

pera s tekutým inkoustem

V-pen
V-Sign Pero
Hi-Tecpoint
V5 RT
Greenball
Hi-Tecpoint
V7 Grip
V-Board Master
Spotliter

V-pen

Pero Pilot V-PEN kombinuje komfort a pohodlí rolleru s jemným tahem plnicího pera.

Už žádné nepořádné náplně nebo papíry na mazání: pero V-PEN je jednorázové, s inkoustem již vloženým přímo v těle, doplněné okénkem pro prohlížení, abyste viděli, kolik inkoustu vám zbývá.

Pero V-PEN je ideální jako první pero pro ty, kteří se učí psát inkoustem, protože pokud uděláte chybu, inkoust se vymaže pomocí standardních gumiček.

Díky zaoblenému hrotu je pero V-PEN ideální i pro leváky, takže opravdu nikdy nebyla lepší příležitost znovu objevit jemné umění psaní plnicím perem! K dostání v různých módních a výrazných barvách.

Hrot o průměru 0,58 mm poskytuje střední čáru.

V-Sign Pero

Pero V-Sign je popisovač s tekutým inkoustem a středně velkým hrotem, který je vybaven regulátorem pro dokonalý tok inkoustu.

Hladina inkoustu je viditelná – takže už vás nečeká žádné překvapení. Pero V-Sign Pen vás potěší hladkostí psaní a dlouhou životností

V5 RT

Hi-Tecpoint

V5 RT je zatahovací a plnitelná verze řady Hi-Tecpoint V.

Ideální psací nástroj pro ty, kteří mají rádi větší šířku tahu. Jeho vysoce odolná kulička z karbidu wolframu si zachovává svůj tvar a je mimořádně odolná. Potěší vás přesnost jeho tahu, dlouhá životnost a jednoduchý, elegantní design. Ergonomická rukojeť V5 RT poskytuje vynikající komfort při psaní.

Greenball

Greenball je roller s vyměnitelnou náplní, ekologicky šetrný, s kónickým hrotem osazeným tvrdou a odolnou kuličkou z karbidu wolframu.

Zamilujete si dokonalost toku inkoustu Greenball, jeho dlouhou životnost a jednoduchý a moderní design. Roller Greenball je součástí řady Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu. Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety. Výrobou Greenball Roller s tekutou náplní z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu.

Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o -78%** ve srovnání s nákupem dalších 3 nových per.

I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

V7 Grip

Hi-Tecpoint

7 Grip je roller s tekutým inkoustem a regulátorem inkoustu, který zajišťuje dokonalý tok inkoustu. Jeho vysoce odolná kulička z karbidu wolframu si zachovává svůj tvar a je extrémně odolná.

Potěší vás přesnost tahu V7 Grip, dlouhá životnost inkoustu, elegantní design a ergonomický úchop.

V-Board Master

Technická inovace, V-BOARD MASTER je popisovač na bílou tabules vyměnitelnou náplní s tekutým inkoustem.

Nový inkoustový systém nabízí okamžité psaní bez protřepávání či pumpování, stejně jako plynulý výdej inkoustu: zapomeňme na popisovače, které píší čím dál tím méně, čím více se používají.

Budete nadšeni intenzivními a zářivými barvami V-BOARD MASTER. Tento popisovač je součástí řady Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu. Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety.

Výrobou V-Board Master Popisovač z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu. Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého.

Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o -75%** ve srovnání s nákupem dalších 3 nových per. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

Spotliter

Spotliter VW je zvýrazňovač na bázi tekutého inkoustu se dvěma hroty.

Je vybaven regulátorem pro dokonalý průtok inkoustu. Vysoce praktický Spotliter VW obsahuje 70% žlutého inkoustu a 30% růžové inkoustu v jeho těle. Vysoká kvalita a odolný hrot znamenají, že bude perfektně držet svůj tvar a nebude se ohýbat a třepit. Intenzita neónových barev Spotliter VW vám dává perfektní zvýrazňovač. Tento zvýrazňovač je součástí řady Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu.

Hi-Tecpoint pro mimořádně přesné linie a skvělý komfort při psaní.

inspirace

inspirace

Další produkty

Výrobek šitý na míru každé potřebě