Inkousty Iroshizuku.

Paleta inkoustů v barvách japonské krajiny

Světoznámé inkousty Pilot jsou výsledkem starobylého japonského umění kaligrafie. Obsahují veškerou poezii krajiny Země vycházejícího slunce: 24 vznešených odstínů, abyste mohli psát přesně podle vaší momentální nálady.
Od 12 € včetně DPH
Inkousty Iroshizuku

Inkousty Iroshizuku

Inkousty Iroshizuk
mini 15ml
Inkousty Iroshizuku
50 ml
Iroshizuku Inks
6 cartridges

mini 15ml

Inkousty Iroshizuk

Slavné inkousty “iroshizuku” jsou také k dispozici v mini lahvičkách o objemu 15 ml.

Více než dvacet odstínů inkoustu, které vás povedou poetickou cestou. Óda japonské krajině a pocta umění písma. Tyto mini lahvičky jsou tu právě proto, aby vám umožnily vyzkoušet všechny odstíny a užívat si psaní v barvách.

50 ml

Inkousty Iroshizuku

Název “iroshizuku” je kombinací japonských slov “iro” (barvení), které vyjadřuje vysoké standardy a variace barev, a “shizuku” (kapka), která ztělesňuje samotný obraz kapající vody.

Každý název inkoustu pochází z označení krásných japonských přírodních krajin a rostlin, které přispívají k hloubce jednotlivých odstínů. Vychutnejte si při psaní s inkoustem Iroshizuku bohatou a jemnou barevnou estetiku Japonska. Společnost PILOT vždy vyráběla vlastní inkousty, které jsou proslulé po celém světě.

6 cartridges

Iroshizuku Inks

Slavné inkousty “iroshizuku” jsou k dispozici také v kazetách.

Více než 12 barev inkoustů vás vezme na poetickou cestu. Óda na japonské krajiny a pocta umění psát.

24 vznešených odstínů

Inspirujte se dechem přírody a nechte se inkousty iroshizuku vzít na poetickou cestu. Skutečná óda na japonskou krajinu a pocta umění psát.

Inkousty iroshizuku, které jsou dokonalým doplňkem řady psacích potřeb Pilots Fine Writing, jsou k dispozici ve 24 vznešených odstínech a otevírají vám dveře do světa nekonečné rafinovanosti.

Název “iroshizuku” je kombinací japonských slov “iro” (barvivo) vyjadřujících vysoký standard a variabilitu barev a “shizuku” (kapka), které ztělesňuje samotný obraz kapající vody.
Názvy jednotlivých inkoustů vycházejí z výrazů krásných japonských přírodních krajin a rostlin, které přispívají k hloubce jednotlivých odstínů. Vychutnejte si při psaní bohatou a jemnou estetiku japonských barev.

Další produkty

Další produkty