Capless.

Bez uzávěru se hrot pouhým stisknutím zasune za malou klapku, která zajišťuje dokonalou vodotěsnost. Kultovní klasika, jejíž řada za šedesát let nezestárla ani o den, a každá nová verze je událostí.

Capless: Jedinečné pero, které je technologickou špičkou

Plnicí pero Capless je stejně praktické jako kuličkové pero, ale mnohem elegantnější. Capless bylo poprvé vyrobeno v Japonsku v roce 1963 a jeho zatahovací verze byla vytvořena pro olympijské hry v Tokiu v roce 1964.
Dnes již legendární pero získalo v roce 1965 ocenění High Tech Award a od té doby si podmanilo svět a všechny, kteří milují kouzlo psaní kvalitním japonským perem.

Jedinečné pero. Jako vy.

Představte si plnicí pero, které se přizpůsobí vašemu osobnímu rytmu a preferencím, a které můžete používat kdykoli a kdekoli, stejně jako kuličkové pero. Představte si pero s tlačítkem, které vám umožní kdykoli vysunout nebo zasunout hrot pouhým pohybem palce.

Představte si pero, u kterého se nemusíte bát, že byste ztratili nebo špatně nasadili víčko.

Tento sen se nyní stal skutečností: PILOT Capless.

S PILOT Capless můžete psát svůj život podle svých představ.

Jeho zasouvací hrot z 18karátového zlata je patentovaný systém, který zabraňuje vyschnutí hrotu nebo vytečení inkoustu, což z něj dělá jedinečné a revoluční pero. Pero nabízí praktičnost, pohodlí a eleganci ve více než 30 povrchových úpravách, které uspokojí všechny typy psavců.

Capless

Capless

Capless
SE
Capless
Stripe
Capless
Black Trims
Capless
Rhodium Trims
Capless
Wooden
Capless
Graphite
Capless
Gold Trims
Capless
Decimo
Capless
LS

SE

Capless

Snili jste o peru s personalizovanou výzdobou a Pilot ho vyrobil.

S kolekcí SE jsou nyní pera Custom Heritage a Capless oděna do přepychové, jedinečné mramorované výzdoby. Každý model je skutečně vyroben z luxusní polyuretanové pryskyřice imitující mramor (marble tone resin) a díky mramorovanému vzoru, který není nikdy stejný jako u skutečných kamenných žil, je každý model jiný.

Stripe

Capless

Kreativita značky Pilot již 100 let nepolevuje a každý nový vzhled Capless, její vlajkové lodi, nás překvapí.

Poslední narozené nevybočuje z opakovaných úspěchů japonské značky, a to nejen rafinovanou povrchovou úpravou svého specifického potahu, ale také originalitou svého reliéfního zdobení, dlouhých gadroonů tvarovaných jeden po druhém.

Tyto nečekané křivky elegantně podtrhují dokonalost jeho čisté, nadčasové linie a zároveň mu dodávají jistou jemnost. Speciální leštění jejího těla z rhodiované mosazi jí přináší nebývalý stříbřitě perleťový vzhled, na půli cesty mezi matným a lesklým povrchem. Luxusní a elegantní verze tohoto významného předmětu High Technology.

Black Trims

Capless

Capless je výjimečný – jeho tělo obsahuje vzácně přesný mechanismus, který umožňuje, aby se hrot při nepoužívání zasunul do těla.

Dokonalá kombinace luxusu a technologie. 18karátové zlaté hroty potažené titanem, mosazné tělo a tubus.

Capless je k dispozici ve 3 různých velikostech hrotu: jemném, středním a širokém. Na vyžádání jsou k dispozici také extra jemné velikosti hrotu a hrotu.

Rhodium Trims

Capless

Perfektní kombinace luxusu a technologie,  v těle pera capless je skryt vzácně přesný mechanismus, který umožňuje hrotu zasunutí do těla pera, když není používán.

Capless je zdoben prestižním rhodiem, které se také používá v klenotnictví.

18-karátový rhodiovaný zlatý hrot s rhodiovaným klipem a kroužky.

Capless je k dispozici ve třech různých velikostech: tenký, střední a široký. Na vyžádání jsou k dispozici také extra tenké a extra silné velikosti.

Wooden

Capless

NOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA PRO CAPLESS

Tělo z mosazi s exkluzivní povrchovou úpravou: tvrzený materiál impregnovaný pryskyřicí z březového dřeva.

K dispozici jsou 2 barvy: černá a červená bříza.

Perfektní kombinace luxusu a technologie, v těle pera capless je skryt vzácně přesný mechanismus, který umožňuje hrotu zasunutí do těla pera, když není používán.

Rhodiovaný zlatý hrot 18 karátů je k dispozici s tenkým, středním a širokým hrotem.

Graphite

Capless

Dokonalá kombinace luxusu a technologií.

Tělo Capless obsahuje vzácně přesný mechanismus, který umožňuje zasunutí hrotu do těla, když se nepoužívá.

Capless je zdoben prestižním rhodiem, které se používá také ve šperkařství. Hrot z 18karátového rhodiovaného zlata s rhodiovaným klipem a kroužky.

Capless je k dispozici ve 3 různých velikostech hrotu: jemném, středním a širokém. Na vyžádání je k dispozici také extra jemná velikost tuhy.

Gold Trims

Capless

Perfektní kombinace luxusu a technologie, v těle pera capless je skryt vzácně přesný mechanismus, který umožňuje hrotu zasunutí do těla pera, když není používán.

Capless je zdoben prestižním rhodiem, které se také používá v klenotnictví.

18-karátový rhodiovaný zlatý hrot s rhodiovaným klipem a kroužky.

Capless je k dispozici ve třech různých velikostech: tenký, střední a široký.

Na vyžádání jsou k dispozici také extra tenké a extra silné velikosti.

Decimo

Capless

Capless je výjimečný – jeho tělo ukrývá vzácně přesný mechanismus.

Ten umožňuje, aby se zlatý rhodiovaný hrot (18 karátů) zasunul do těla pera, pokud se nepoužívá.

Subtilnější a lehčí než jeho předchůdce. 

Capless Decimo ocení zejména ti, kteří rádi používají lehčí pera.

Hliníkové tělo, rhodiovaný klip a kroužky. K dispozici jsou 3 velikosti hrotu: tenký, střední a široký.

LS

Capless

Plnicí pera Capless LS (Luxury & Silent) jsou jasným příkladem inovace a jemnosti.

Pera této nové řady Capless se vyznačují přepracovaným designem, který má zajistit větší tichost zasouvacího mechanismu. Jedním kliknutím se hrot pera vysune a jemným pootočením se opět zasune. Tento systém dva v jednom si vyžádal změnu tvaru stiskacího tlačítka, které nyní obsahuje malou a nenápadnou lamelu a kroužek se zakřiveným profilem. Tyto změny nijak nezměnily tradiční eleganci jeho linií, ale dodaly mu moderní šmrnc.

Tento nový model je k dispozici v matném černém vzhledu nebo v lesklém lakovaném provedení s rhodiovanými atributy, které jsou k dispozici v černé, tmavě modré a fialové barvě. Pera jsou dodávána v elegantní černé exkluzivní krabičce s černým koženým pouzdrem a inkoustem Iroshizuku v barvě Take-Sumi.

Capless.

Snít, žít, psát.

Inspirace

Inspirace

Další produkty

Výrobek přizpůsobený každé potřebě