Gelové rollery.

Psací potřeby PILOT jsou známé svou vysokou kvalitou výroby a snadným používáním.

Díky kombinaci mimořádně vysoké úrovně inovací spolu s vysokým nasazením v průmyslovém měřítku uvedla společnost PILOT na trh postupně technologie, které zcela změnily tvář trhu s psacími potřebami.

Pero Pilot G-2 je ikonickým produktem řady gelových rollerů Pilot a nejprodávanějším perem s gelovým inkoustem.

G-2 roller

G-2 roller

Absolutní měřítko

Pilot přináší nejmodernější řešení a inovace v oblasti psaní. Výjimkou není ani gelový roller G-2 s nedostižitelným hrotem o průměru 0,7 mm pro nepřerušované, přesné a hladké psaní. Díky dlouhé stopě a ergonomickému úchopu je roller spolehlivým a odolným společníkem pro každodenní psaní.

Kulička z karbidu wolframu

Všechny prvky per G-2 jsou navrženy tak, aby dlouho vydržely. Kulička z karbidu wolframu zaručuje odolnost proti opotřebení a deformacím a je velmi robustní.

Udržitelnost

Rollery G-2 jsou osazeny stiskacím mechanismem, který vás ochrání před nežádoucími stopami po inkoustu a ztracenými víčky na dně tašky. Maximálně praktický v minimalistickém designu. Toto ekologicky odpovědné pero je vyrobeno ze 70 % z recyklovaného plastu (kromě inkoustu a náplní) a náplň je vyměnitelná.

23 barev

Gelový roller G-2 je k dispozici v 23 barevných odstínech a je velmi užitečný jak pro psaní různých slavnostích textů, tak pro kreativní práci. Jeho velmi jemný a hustý gelový inkoust je k dispozici v neonových, metalických a pastelových barvách.

Řada

Řada gelových rollerů Pilot:

G-2 Classic
G-2 Neon
G-2 Pastel
G-2 Metal
B2P Gel
Synergy Point
Supergel

G-2 Classic

Pište. Tvořte. Hrajte si.

Pro hezky barevné a přehledné poznámky v sešitě i deníku. Pro radost ze psaní!<br />G-2 je gelový roller kombinující moderní technologii a design. Díky své ergonomicky tvarované rukojeti se velmi snadno a pohodlně drží, a můžete tak psát i po velmi dlouhou dobu bez únavy ruky. Hrot osazený kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje stejnoměrnou a plynulou stopu po celou dobu své životnosti. G-2 vás překvapí a potěší plynulým výdejem inkoustu a intenzitou barev.

G-2 Neon

Pište, hrajte si, tvořte a zvýrazňujte trendy a zářivými barvami neonového inkoustu gelového rolleru Pilot G-2 

Tento gelový roller kombinuje moderní technologie a design. Ergonomicky tvarovaná úchopová část usnadňuje držení, zatímco vysoce odolná kulička z karbidu wolframu, která je umístěná v hrotu, si zachovává svůj tvar a je extrémně odolná. Bude vás těšit plynulý výdej inkoustu spojený s intenzivními a oslnivými neonovými barvami, které jsou ideální pro vytváření snadno zapamatovatelných barevných poznámek a zvýraznění důležitých informací.

G-2 Pastel

Pište. Tvořte. Hrajte si.

Pro hezky barevné a přehledné poznámky v sešitě i deníku. Pro radost ze psaní!<br />G-2 je gelový roller kombinující moderní technologii a design. Díky své ergonomicky tvarované rukojeti se velmi snadno a pohodlně drží, a můžete tak psát i po velmi dlouhou dobu bez únavy ruky. Hrot osazený kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje stejnoměrnou a plynulou stopu po celou dobu své životnosti. G-2 vás překvapí a potěší plynulým výdejem inkoustu a intenzitou barev.

G-2 Metal

Pište. Tvořte. Hrajte si. Pro hezky barevné a přehledné poznámky v sešitě i deníku.

Pro radost ze psaní!

G-2 je gelový roller kombinující moderní technologii a design. Díky své ergonomicky tvarované rukojeti se velmi snadno a pohodlně drží, a můžete tak psát i po velmi dlouhou dobu bez únavy ruky. Hrot osazený kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje stejnoměrnou a plynulou stopu po celou dobu své životnosti. G-2 vás překvapí a potěší plynulým výdejem inkoustu a intenzitou barev.

B2P Gel

B2P: From Bottle to pen!

Když se láhev na vodu stane tělem gelového pera. Ekologické a mnohem, mnohem víc.

V roce 2021 půjde naše řada B2P poprvé na světě v logice “Od láhve k peru” ještě dál, protože bude jako součást svého složení obsahovat plastový odpad získaný zpět z pláží. Toto pero je vyrobeno z 89,8 %* recyklovaných plastových lahví, z nichž 2,5 %** tvoří recyklovaný plast z oceánu, což je inovativní způsob, jak se podílet na boji proti znečištění moří. I malé gesto může významně přispět k boji proti změně klimatu!

Nyní kompenzujeme emise CO2 všech per vyrobených v naší evropské továrně se sídlem ve Francii (74) tím, že podporujeme a financujeme projekt “banky čistého oceánského plastu” navržený společností Climate Partner.

*Recyklovaný materiál převážně z plastových lahví (kromě vyměnitelných dílů).

** Tuhý plastový materiál získaný z oceánu, pláží, řek, jezer, břehů řek a vodních toků.

Synergy Point

Vyzkoušejte naše pero Pilot Synergy Point a zažijte pocit opravdu špičkového psaní!

Pero s tenkým hrotem, který ale píše velmi hladce. Tajemství spočívá v dokonalé shodě mezi jeho inovativním hrotem a inkoustem. Kulička v hrotu se rovnoměrně otáčí díky několika jamkám, které zabraňují tření na papíru a zaručují až hedvábně jemný zážitek ze psaní. Inovativní hrot přináší i velký objem inkoust, takže nový roller bude psát opravdu dlooouuuho. Hrot působí subtilněji než klasický konický hrot, díky své odolnosti je však vhodný i uživatele, kteří při psaní na pero více tlačí. Inkoust, kterým je nový Synergy Point naplněn je velmi spolehlivý, rychleschnoucí, s obsahem pigmentů, odolný vůči vodě a světlu. Inkoust splňuje požadavky normy EN ISO 27668-2 pro gelové rollery a inkousty a lze jej bez obav použít pro důležité dokumenty, které vyžadují použití dokumentních inkoustů.

Supergel

Technologie PILOT za výhodnou cenu!

Super Gel je roller, kde se inkoustová náplň nachází přímo v těle rolleru. Gelový inkoust píše hladce a po dlouhou dobu.

Pero Pilot G-2 – originál od roku 1997

Černé, modré, červené a zelené rollery G-2 se hrotem M (07) jsou vyrobeny z minimálně 70 % z recyklovaného plastu (kromě náplní a obalů výrobků), aby pomohla šetřit zdroje naší planety.
Inspirace

Inspirace