Co je nového ?

Nová limitovaná edice
FriXion x NARUTO SHIPPUDEN

Ponořte se do epického světa Naruto Shippuden s naší nejnovější spoluprací. Vyzkoušejte FriXion: pera, která plynule píšou, jejich stopa se snadno vygumuje a lze ji okamžitě přepsat.

K dispozici ve variantách FriXion Ball a FriXion Ball Clicker v černé, modré a červené, všechna jsou gumovací a s vyměnitelnou náplní!

O společnosti Pilot

Již více jak 100 let poskytuje společnost PILOT každému špičková pera a inovativní řešení, aby mohl co nejlépe využít svůj rukopis a dosáhl pro něj nejdůležitějších cílů.

Dnes jsou obrazovky a chytré telefony nedílnou součástí našeho každodenního života, ale při psaní mozek stále zásadním způsobem pracuje. Posláním značky Pilot je více než kdy jindy “Podporovat akt psaní tím, že každého vyzveme, aby napsal svůj svět. “

Udržitelnost

psát lépe s méně

Ve společnosti PILOT neustále inovujeme, aby naše pera byla stále šetrnější k životnímu prostředí. Proto nás všechny naše kroky vedou k tomu, abychom psali lépe a s méně, a snažíme se tak snížit ekologický dopad naší výroby při zachování našich standardů kvality a inovací.

Jsme hrdí na tyto milníky a pokračujeme v našem úsilí prostřednictvím akčního plánu založeného na 4 základních pilířích: našich 4R.

  • Recykluj (Recycle)
  • Snižuj (Reduce)
  • Vyměňuj náplně (Refill)
  • Zrenovuj (Reclaim)