Set2Go 4 ks - FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - černá, modrá, červená, modročerná - Tenký hrot (F)
Šířka stopy
Tenká (F)
Šířka stopy
Jedna z nejnovějších inovací v pouzdrech od společnosti Pilot. Ze 100% recyklovaného plastu, navržená a vyrobená v Evropě.
set2go je systém chytrého pouzdra na pera, které se může stát fantastickým organizátorem vašeho pracovního místa. Pouzdro …
Podrobnosti k produktu
Set2Go 4 ks - FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - černá, modrá, červená, modročerná - Tenký hrot (F)
Jedna z nejnovějších inovací v pouzdrech od společnosti Pilot. Ze 100% recyklovaného plastu, navržená a vyrobená v Evropě.
set2go je systém chytrého pouzdra na pera, které se může stát fantastickým organizátorem vašeho pracovního místa. Pouzdro je kompatibilní s mnoha pery rodiny Pilot FriXion a s dalšími ikonickými produkty a lze jej používat samostatně nebo s jedním či více dalšími pouzdry set2go. Nové pouzdro bude perfektně vyhovovat všem pracovním místům a psacím stolům: doma i v práci.
Sada se prodává s novými pery FriXion Point Clicker. Pište, gumujte, pište! Již NIKDY nebudou vaše poznámky, diář či myšlenková mapa „ozdobené“ škrtanci, pokud použijete Pilot FriXion Point Clicker, chytrý a stylový roller s úžasnými funkcemi!

Jeho elegantní design a tenké tělo osloví všechny, kteří dávají přednost subtilním psacím potřebám a moderním technologiím. Pero je vybaveno praktickým klipem pro vysunutí a zasunutí hrotu. Skutečnou inovací je náš nový high tech synergy hrot, jehož součástí je mezi několika otvory pravidelně rotující kulička. Takto se zabrání škrábání po papíře, ale především zajistí úhledná, čistá a tenká stopa od samého začátku. Tenký hrot 0,5 mm vám umožní psát s neuvěřitelnou přesností ve srovnání s jinými rollery s kónickým hrotem. Kromě inovativního synergy hrotu nabízí tento roller ještě jednu fantastickou vlastnost, kterou je termosenzitivní inkoust Pilot. Díky němu napsaný text snadno změníte – vygumujete (třením opačného konce pera v místě, které chcete vygumovat) a okamžitě přepíšete tím samým perem. Když v peru dojde inkoust, nevyhazujte jej… ...jen náplň vyměňte! Je to snadné, chytré a udržitelné. Tento nový typ gumovacího pera FriXion Point Clicker od Pilota má vše, aby se stal vaším dalším oblíbeným psacím nástrojem. Hrot
0,5 mm zajišťuje střední šířku stopy 0,25 mm.

1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - černá - Tenký hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - červená - Tenký hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - modrá - Tenký hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gelový roller - modročerná - Tenký hrot (F)

  • Termosenzitivní technologie inkoustu FriXion
  • Ekologické: opakovaně použitelné pouzdro, které dlouho vydrží.
  • Barva inkoustu : černá, modrá, červená, modročerná
  • Šířka stopy : 0.25 mm
  • Průměr hrotu v mm : 0.50 mm
  • S vyměnitelnou náplní : Ano

Prohlížet

Objevte naše další webové stránky a online aktivity.