Begreen - řada recyklovaných výrobků PILOT

Begreen range

Pilot uplatňuje svoji filozofii a odhodlání v podnikání a výrobě. S vědomím, že budoucnost závisí na nás všech, vyvinula společnost PILOT inovativní kolekci prvních recyklovaných psacích potřeb: Begreen.

Pomocí výrobků z řady Begreen chce PILOT ukázat nový způsob, jak chránit naši planetu.

PILOT Begreen je první řada recyklovaných psacích potřeb, tedy potřeb vyráběných z recyklovaných plastů. Tento proces je součástí rozšíření environmentální certifikace pro naše evropské továrny a všechny japonské továrny (ISO 14001).

Jaké výhody to představuje pro životní prostředí ?

Plasty jsou vyrobeny z ropy. Díky použití recyklovaných plastů při výrobě spotřebovává Pilot méně ropy a tím přispívá k zachování přírodních zdrojů.

Pokud by byla všechna pera ve velkých evropských zemích během jednoho roku vyrobena z recyklovaných plastů, došlo by k úspoře minimálně 78 000 tun plastu, což je ekvivalent k:

  • plastové kostce o velikosti 30 podlažní budovy,
  • měsíční spotřebě benzínu pro všechny automobily v Paříži.

Také použití náplní také minimalizuje výrobu plastů. Nevyhazujte tělo pera ani víčko, to jsou největší plastové části pera:

  • 80% všech per PILOT (gelové rollery, kuličková pera, atd.) má vyměnitelnou náplň.

Společnost PILOT zastává názor, že s pomocí tohoto chování můžeme všichni přispět k ochraně našeho životního prostředí.

Samozřejmostí je, že tento přístup nemá sebemenší vliv na naše požadavky z hlediska kvality, technologie a designu. Výrobní náklady výrobků z řady Begreen jsou vyšší než standardní produkce, ale my jsme se rozhodli prodávat pera z této řady za stejnou cenu jako běžné výrobky PILOT.

Řada Begreen je široká a dostatečně pestrá, takže si každý zákazník může vybrat pero vyhovující jeho požadavkům.

Objevte celou naši řadu Begreen

Prohlížet

Objevte naše další webové stránky a online aktivity.