Begreen - řada recyklovaných výrobků PILOT

Pilot uplatňuje svoji filozofii a odhodlání v podnikání a výrobě. S vědomím, že budoucnost závisí na nás všech, vyvinula společnost PILOT inovativní kolekci prvních recyklovaných psacích potřeb: Begreen.

Pomocí výrobků z řady Begreen chce PILOT ukázat nový způsob jak chránit naši planetu.

PILOT Begreen je první řada recyklovaných psacích potřeb, tedy potřeb vyráběných z recyklovaných plastů. Tento proces je součástí rozšíření environmentální certifikace pro naše evropské továrny a všechny japonské továrny (ISO 14001).

Jaké výhody to představuje pro životní prostředí ?
Plasty jsou vyrobeny z ropy. Díky použití recyklovaných plastů při výrobě spotřebovává Pilot méně ropy a tím přispívá k zachování přírodních zdrojů. Pokud by byla všechna pera ve velkých evropských zemích během jednoho roku vyrobena z recyklovaných plastů, došlo by k úspoře minimálně 78 000 tun plastu, což je ekvivalent k:

 

 plastové kostce o velikosti 30 podlažní budovy

 Výrobní náklady výrobků z řady Begreen v Evropě v roce 2006 rovnaly úspoře 30 tun plastů, což je přibližně 36 000 litrů benzinu, to odpovídá 15 cestám autem kolem Země.

Navíc, použití náplní také minimalizuje výrobu plastů. Nevyhazujte tělo pera ani víčko, to jsou největší plastové části pera:

 

 80% všech per PILOT (gelové rollery, kuličková pera, atd.) mají vyměnitelnou náplň
Společnost PILOT zastává názor, že pomocí tohoto způsobu chování můžeme všichni přispět k ochraně našeho životního prostředí.

Samozřejmostí je, že tento přístup nemá sebemenší vliv na naše požadavky z hlediska kvality, technologie a designu.

Výrobní náklady výrobků z řady Begreen jsou vyšší než standardní produkce, ale my jsme se rozhodli prodávat pera z této řady za stejnou cenu jako běžné výrobky PILOT. Řada Begreen je široká a dostatečně pestrá, takže si každý zákazník může vybrat pero vyhovující jeho požadavkům.


Objevte kompletní řadu Begreen